FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë

31 Mars 2021, 09:18, Lifestyle CNA
FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë

Sara Malaj është konkurrentja që trazoi ujërat që me hyrjen e saj në Pëpruthen. Ajo në fillim i befasoi të gjithë gjatë takimit me Atdheun ku shkëmbeu puthjen që u përfol shumë si nga konkurrentët ashtu edhe nga ndjekësit.

Pas kësaj pati një krisje në marrëdhënien e saj me Atdheun ku dyshja i thanë shumë fjalë njëri-tjetrit duke e mbyllur kapitullin e njohjes së tyre.

Sara vijon të tërheqë vëmendjen e meshkujve dhe konkurrentëve të rinj që sapo janë bërë pjesë e emisionit.

Në takimet e saj me djemtë brenda, ajo është shfaqur shumë provokuese, duke i bërë djemtë për vete.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga