LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ende pa asnjë marrëveshje/ Mediu i shkon në zyrë Bashës

10 Shkurt 2021, 17:23, Politikë CNA
Ende pa asnjë marrëveshje/ Mediu i shkon në zyrë Bashës

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu ka zhvilluar një takim me kreun e PD Lulzim Basha me shpresën se mund të arrihet një marrëveshje për koalicion mes tyre në zgjedhjet e 25 prillit.

Edhe pse diskutimet mes tyre dhe grupi negociatar vijon prej një kohe të gjatë ende nuk ka një të tillë.

Më herët, Basha zhvilloi një takim edhe kreun e PDIU Shpëtim Idrizi.

Vijon…

Lajmet e fundit nga