LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Meta fshehurazi në Librazhd me trastën e dekoratave”/ Blushi i përgjigjet Ballës: Miss Parlamentin po mashtro

10 Shkurt 2021, 14:03, Politikë CNA
“Meta fshehurazi në Librazhd me trastën e dekoratave”/

Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi i është përgjigjur ironisë se Taulant Ballës, pasi ky i fundit shkruante se Meta ka qënë sot fshehurazi në Librazhd për të dekuruar gjyshin e vdekur të një qytetari.

Blushushi thekson se Meta ka qenë sot në Librazhd, por i ftuar nga familje me tradita sportdashëse dhe të rinj të këtij qyteti, jo siç mashtron i dënuari për shpifje Tao Tao.

Kur “Miss Parlamenti” Tao Tao, mashtron Tao Taon!

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta ka qenë sot në Librazhd, por i ftuar nga familje me tradita sportdashëse dhe të rinj të këtij qyteti, jo siç mashtron i dënuari për shpifje Tao Tao.

Presidenti Meta do të shkojë jo vetëm në Librazhd, por në të gjitha zonat e Shqipërisë ku qytetarët e revoltuar me shkeljet e Kushtetutës e kërkojnë për t’i shprehur shqetësimet dhe hallet e tyre.

Në çdo referendum, Librazhdi ka qenë në anën e duhur të historisë.

Me Kushtetutën ka qenë Librazhdi në vitin ’94, me Kushtetutën u bë në vitin ’98, me Kushtetutën do jetë edhe në 25 prill 2021.

Presidenti Meta do ta vizitojë gjithmonë e më shpesh Librazhdin, për ngjashmërinë e madhe, që ka me Çorovodën, të dyja si krahët e pëllumbit buzë lumit.

Lajmet e fundit nga