LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Monës s’i dalin numrat e të gjallëve, Likja kërkon të vdekurit’/ Balla nxjerr mesazhin, ironizon keq Metën

10 Shkurt 2021, 13:48, Politikë CNA
‘Monës s’i dalin numrat e të gjallëve, Likja

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka ironizuar presidentin Ilir Meta duke nxjerr mesazhin e një qytetari nga Librazhdi.

Balla shkruan se sot Presidenti shkoi në Librazhd dhe mori dikë në telefon për t?i dekoruar gjyshin që i kishte ikur nga kjo botë shumë vite më parë.

Qytetari i shkruan Ballës se Presidenti hyri fshehurazi në Librazhd me një trastë me dekorata në sedilen e pasme.

 ?Po nuk shkon mor burrë i dheut që Presidenti të hyjë në Librazhd sikur po shkon fshehurazi dhe të mbajë një trastë me dekorata në sedilen e pasme!?Kështu më shkruan një bashkëqytetari im nga Librazhdi. Ishte habitur fare mileti atje sot që ka marrë Presidenti në telefon dikë per t?i dekoruar gjyshin e ikur nga kjo botë para shume vitesh! Mos u habit i thashë, nuk i dalin numrat e të gjallëve Monës se ka vdekur LSI e 2017-ës dhe s?ka ç?bën edhe Likja se duhet të ngjallë të vdekurit??/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga