LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Audi prezanton “bishën” e zezë, Panther Edition

5 Dhjetor 2020, 13:49, Tech CNA
FOTOT-Audi prezanton “bishën” e zezë, Panther Edition

Audi i Amerikës ka diçka në rezervë për rezervistët e hershëm të makinës sportive 2021 R8 RWD. Unike për tregun e Amerikës së Veriut dhe e kufizuar në vetëm 30 njësi, edicioni R8 Panther do të jetë modeli i parë R8 me rrota të pasme që do të dal ënë shitje këtë muaj.

R8 RWD Panther Edition është e mbushur me detaje të pëlqyeshme, si ajo bojë Panther Black, për shembull. Ka një fund të zi, me shkëlqim të thellë nga larg, por ngjyra e bojës kalon nga e zeza në vjollcën e thellë pas një kontrolli më të afërt./ CNA.al

Lajmet e fundit nga