LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

17 Nëntor 2020, 09:11, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën

Vazhdoni të keni energji të mirë edhe sot . Ju keni një aftësi të mirë për të kritikuar dhe mbi të gjitha dëshirën për t’u përfshirë, e cila kishte rënë pak në pjesën qendrore të vitit.

Astrologu ju rekomandon që t?i kushtoni vëmendje menaxhimit financiar . Në dashuri ka të ngjarë që ju doni të shkurtoni distancën nga një person që ka qenë larg në këtë periudhë të fundit.

Binjakët

Kjo e martë është një ditë interesante pavarësisht Hënës së kundërt e cila ju fton të mos humbni kontrollin mbi atë që ju rrethon. Astrolog paralajmëron çifte në krizë.

Gaforrja

Ju duhet të filloni të shikoni të ardhmen me interes tani që nuk keni më Saturnin kundër jush. Sot është interesante, mbase do të ishte me vend të parashikohen disa zgjedhje.

Në këtë periudhë, ju jeni më shumë se nervoz se jeni të zemëruar sepse po vuani sulme të padrejta. Horoskopi Paolo Fox rekomandon të shkundni disa bezdi të panevojshme.

Virgjëresha

Këtë të martë bëni një vlerësim të situatës. Këto ditë si kurrë më parë keni një pamje të qartë të realitetit . Dashuri e mirë: takime dhe emocione të reja po vijnë.

Peshorja

Në këtë periudhë ju ende jeni duke kërkuar referenca të reja. Pas një mijë problemesh dhe hezitimesh, drita do të kthehet, ne do të duhet të presim vetëm muajin tjetër.

Akrepi

Ka ngjarje në jetë që duhen jetuar me optimizëm. Tani duhet të shikoni në një të ardhme më të qetë. Pyetjet në lidhje me problemet e parave mbeten të hapura.

Shigjetari

Pjesa e parë e vitit ishte shumë konfuze për ju veçanërisht për marrëdhëniet. Tani ju ndjeni fort dëshirën për tu rikuperuar sidomos në dashuri.

Bricjapi

Ju jeni pak i lodhur . Tri javët e fundit kanë krijuar momente të brishtësisë edhe për arsye fizike. Ju e keni parë veten duke u përballur me disa probleme.

Tani për tani ju jeni duke kërkuar ide për të filluar një jetë tjetër. Përsëritja e të njëjtave gjëra pa pushim dhe shikimi i të njëjtave fytyra mund të bëhet problem për ju.

Peshqit

Me aspektin e mirë të Merkurit keni mundësinë të gjeni disa burime më shumë për jetën tuaj të përditshme . Rreziku i vetëm mbetet dashuria: përpiquni të mos tërhiqni vetëm mendime negative me vete./ CNA.al

Lajmet e fundit nga