LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ Gjenden pa jetë në banesë nënë e bijë, dyshimet e para

2 Korrik 2020, 18:27, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ Gjenden pa jetë në banesë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak momente më parë në Kombinat të Tiranës.

Mësohet se nënë e bijë janë gjetur në banesë pa shenja jete.

Ende nuk dihet identiteti i viktimave dhe shkaqet e ngjarjes, ndërkohë nga informacionet paraprake dyshohet se ata janë vetëflijuar.

Policia dhe ekspertët e kriminalistikës ndodhen në vendngjarje dhe kanë hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga