LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ 36-vjeçarja vetëhidhet nga kati i pestë i pallatit

2 Korrik 2020, 16:45, Kronika CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  pasditen e sotme në Tiranë, tek rruga  ?Aleksandri i Madh?, ku një 36 vjeçare i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke u vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit.

?Më datë 02.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën ?Aleksandri i Madh? është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit, shtetësja M.Ll., 36 vjeçe, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga