LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Berisha të Vasili/ Rama shpërndan videon me mesazhet senzibilizuese për Italinë

29 Mars 2020, 21:09, Politikë CNA
Nga Berisha të Vasili/ Rama shpërndan videon me mesazhet

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video me mesazhe sensibilizuese për Italinë.

Video është përgatitur nga ambasada italiane në Tiranë, por ajo që bie në sy është fakti se në video janë përfshirë edhe mesazhet e opozitarëve.

Ish kryeministi Sali Berisha, Lulzim Basha, Oriola Pampuri dhe Petrit Vasili, janë disa nga politikanët opozitarë, mesazhet e të cilëve janë përfshirë në videon 1 minutë e 30 sekonda që mbyllet me mesazhin ?Faleminderit Shqipëri?.

???? ?? ???

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 29. März 2020

Lajmet e fundit nga