LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Unë dhe Rama, si mishi me thoin”/ Paloka ironizon deklaratën e Veliajt

29 Mars 2019, 14:53, Aktualitet CNA
“Unë dhe Rama, si mishi me thoin”/ Paloka ironizon

Ish deputeti i PD-së, Edi Paloka, në një postim në rrjetet sociale ka ironizuar deklaratën e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, bërë mbrëmjen e djeshme në emisionin ?Opinion?, ku u shpreh se ai dhe Rama janë si “mishi me thoin”.

Sipas Palokës, Veliaj është thoi i qelbur i Ramës. Të dy i ngjallin urrejtje dhe never shqiptarëve,

?Une e Rama jemi si mishi me thoin? – paska thene velina e bashkise mbreme tek Fevziu. Kush kishte dyshime per kete??!! Velina eshte pikerisht thoi i qelbur i Edvinit.

Vetem nje ndryshim ka midis tyre ; njeri eshte kthyer ne qenien me te urryer per shqiptaret e tjetri ne qenien me te neveritshme…?,-shkruan Paloka./CNA.al

Lajmet e fundit nga