LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shqipëria e NATO-s/ Ish ministri ironizon forcën ushtrarake

29 Mars 2019, 15:45, Aktualitet CNA
Shqipëria e NATO-s/ Ish ministri ironizon forcën ushtrarake

Ish ministri i Drejtësisë në qeverinë ?Rama 1?, Ylli Manjani, në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një foto të bërë ditën e sotme nga ceremonia 10 vjetorit të NATOS.

Manjani ka ironizuar numrin e ulët të ushtrisë shqiptare të NATOS duke shkruar se me aq kamionë sa janë rreshtuar në foto xhirohej filmi ?Tomka dhe shokët e tij?.

?Kjo është Ushtria Shqiptare e NATOS?! As një çerek bulevardi nuk nxë. Me kaq kamionë ushtarakë sa janë rrjeshtuar këtu, Kinostudio Shqipëria e Re xhironte filmin ?Tomka dhe shokët e tij?…?,-shkruan Manjani.

Lajmet e fundit nga