LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E përplasi makina teksa udhëtonte me biçikletë/ Vdes në spital 27-vjeçarja (Emri)

15 Gusht 2017, 17:05, Aktualitet CNA

Një 27-vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë në spital, pasi u përfshi ditën e shtunë në një aksident rrugor në Solarolo të Italisë.

Sipas mediave vendase, viktima e aksidentit është Eligersa Baha, 27-vjeç, me origjinë shqiptare dhe ishte studente në Universitetin e Firences.

Ajo ka vdekur dy ditë pasi e përplasi makina, teksa udhëtonte me biçikletë./CityNews

Lajmet e fundit nga