LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Edi Rama publikon raportin/ Vlonjatët: Na mungon uji!

15 Gusht 2017, 16:57, Aktualitet CNA

Kryeminsitri i vendit Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë në rrjetet sociale raportin e dëgjesave publike për qarkun e Vlorës.

Nga ky raport, vihet re se kërkesat kryesore të vlonjatëve, të cilët kërkojnë ndërhyrje direkte, janë mungesa e ujit të pijshëm, rikonstruksioni i rrugëve apo edhe rikonstruksioni i sistemit të energjisë elektrike.

?RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Vlorë.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Vlorës, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport???

Faleminderit?, shkruan Edi Rama./CityNews

Lajmet e fundit nga