LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E mendonin si të vjetër/ Të gjithë janë mahnitur kur janë futur brenda kësaj shtëpie

23 Korrik 2017, 15:24, Kuriozitete CNA

Një shtëpi 200-vjeçare një një lagje të vjetër në New Orleanes në SHBA, ka lënë pa fjalë çdo njeri që e ka parë.

Të gjithë njerëzit që e shihnin nga jashtë mendonin se ishte ?e vjetër dhe e shpifur?, ndërkohë që të gjithë janë habitur kur e kanë parë nga brenda.

Shtëpia është e mrekullueshme, aq sa shumë njerëz do donin ta blenin. Në rastin e kësaj mund të themi që pamja e jashtme të gënjen.

Për ta kuptuar shikoni më poshtë fotografitë e saj./CityNews

Lajmet e fundit nga