LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zbuloi se burri e tradhtonte/ Hakmarrja e kësaj vajze ndaj dashnores së tij është e paparë

21 Korrik 2017, 14:59, Kuriozitete CNA

Çdo vajzë do të reagonte keq nëse do të mësonte se bashkëshorit i saj e tradhton, e këtu nuk përjashtohet as kjo 23-vjeçare.

Ajo ishte e sapomartuar dhe ka zbuluar se bashkëshorti e tradhtonte me një vajzë tjetër. 23-vjeçarja ka vendosur të hakmerret ndaj saj shumë keq.

Së bashku me dy shoqe, ajo e ka kapur vajzën dhe e ka zhveshur, e më pas e kanë lyer më spec djegës në organin e saj gjenital.

Fotot janë shpërndarë nga mediat kineze, ndërsa mësohet se viktima nuk ka bërë asnjë kallëzim për dhunën e ushtruar./CityNews

Lajmet e fundit nga