LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjen një valixhe të vjetër në bodrumin e shtëpisë/ Nuk do ta besoni çfarë ka brenda saj

20 Korrik 2017, 18:44, Kuriozitete CNA

Teksa po bënte disa punime në shtëpinë e tij, një 35-vjeçari i ka ?buzëqeshur? fati dhe ka zbuluar një valixhe të vjetër plot me para në bodrumin e shtëpisë.

Sipas portalit Imgur, shtëpia ishte blerë para 40 vitesh nga babai i tij dhe 35-vjeçari kishte rimodeluar katin e parë dhe të dytë.

Bodrumin, pa e ditur se çfarë fshihej aty brenda, e kishte lënë për në fund e më pas, është befasuar nga ?dhurata? e paparë e bodrumit./CityNews

Lajmet e fundit nga