LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mendoi se po fliste me dashnorin/ Fotoja lakuriq i shkon të fejuarit

21 Korrik 2017, 15:08, Kuriozitete CNA

Me avancimin e teknologjisë dhe shpikjes së rrjeteve sociale, duket se kanë avancuar edhe grindjet mes çifteve.

Ka plot raste konfliktesh në rrjetet sociale, ku dalin në shesh të gjitha ?të palarat?.

I njëjtë është edhe rasti konkret ku, gjatë një bisede, një vajzë ka nxjerrë gënjeshtrën e saj pa dashur ta bëjë një gjë të tillë.

Kjo pasi gabimisht i dërgon të fejuarit të saj, një foto nudo por në të vërtetë ajo mendoi se ia dërgoi dashnorit/CityNews

 

Lajmet e fundit nga