LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Politikani lë nam/Me Ferrari në qendër tregtare dhe ...! (Video)

12 Prill 2017, 11:03, Aktualitet CNA

Një politikan rus ka dhuruar spektakël në një qendër tregtare, teksa është futur me makinën e tij Ferrari. Bëhet fjalë për Alexander Donskoy, i cili hyri në momentet kur qendra tregtare po mbyllej

Ai frikësoi punonjësit me lëvizjet e tij, ndërkohë që stafi i sigurisë u mundua që ta ndalonte një gjë të tillë.

46-vjeçari tha: ?Ishte një performancë e këndshme, mënyra ime për të tërhequr vëmendje. Është për të ardhur keq se si jo të gjithë e morën si një lojë, pasi unë mendoj se kjo është një histori qesharake. Unë zgjodha kohën dhe vendin për të shmangur dëmtimin e dikujt. Unë nuk kërkova leje, por shoqëria jonë është aq konservatore sa nuk do ta kishin pranuar asnjëherë, pra kërkesa ime do të ishte refuzuar gjithsesi.?

Ndërkohë, nuk është bërë e ditur se cfarë ka ndodhur pasi policia ka mbërritur në vendngjarje. Alexander ka pranuar se është frymëzuar nga artistja, Marina Abramovic sepse ajo bën performanca që të gjithë i interpretojnë ndryshe./CityNews

Lajmet e fundit nga