LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktori Astrit Çerma gjen të përbashkëtat e Ilir Metës me Fahri Balliun

27 Korrik 2016, 15:43, Aktualitet CNA

Aktori dhe regjizori Astrit Çerma gjen të përbashkëtat e Ilir Metës me Fahri Balliun. Përmes një postimi në rrjetet sociale, aktori krahason rrumbullaksinë e surratit të tyre me 5 lekshin e vjetër.

?Nuk e di pse…Gjithmon më duket sikur Ilir Meta seç ka një të përbashkët me Fahri Balliun!!…

Ndofta ajo rrumbullaksi surrati si pesleksh i vjetër…Ndofta…?, shkruan Astrit Çerma në rrjetet sociale.

Aktori dhe regjizori Astrit Çerma ka luajtur në dhjetra role në kinematografi dhe teatër, mban titullin Artist i Merituar.  /citynews/

 

 

 

Lajmet e fundit nga