LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ted 2: Pjesa e dytë e bëmave të arushit që flet!

4 Maj 2015, 19:01, Aktualitet CNA

Që në momenti që komedia origjinale Ted ishte komedia “R-rated” (film i përshtatshëm për teleshikues mbi 17 vjeç) me fitimet më të mëdha në historinë e kinemasë me 394 milionë dollarë, ishte çështje kohë për Universal Pictures të përgatisë vazhdimin e filmit.

Amerikania e ?çmendur? që është disi ?gallatë?, sapo ka prezantuar trailer-in e dytë dhe mesa duket protagonisti/producenti Mark Wahlberg i ka rënë ?pikës? me gjetjen e arushit që flet dhe që tani është gati për të patur edhe një fëmijë. Regjisori dhe Seth MacFarlane ka bërë sërish mrekulli, ndërsa e kupton menjëherë që nuk ke të bësh me një komedi të rëndomtë kur sheh në trailer aktorë si Morgan Freeman. Filmi do të shfaqet në Amerikë më 26 Qershor. /Digital Life/

 

13:00 Aktualitet

Hougnton buzëqesh

 Ylli i Celebrity Big Brother Chantelle Houghton u fotografu...

Lajmet e fundit nga