LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prokuroria i komunikon akuzën Mark Frrokut

4 Maj 2015, 11:52, Aktualitet CNA

Prokuroria ka  komunikuar sot  akuzën ‘pë kallëzim të rremë’ për deputetin Mark Frroku, në lidhje me ?çështjen Doshi?.

Komunikimi i akuzave është bërë në spitalin e burgut, prej ku ndodhet deputeti Frroku.

Ndërkohë, në spital ka shkuar oficeri i policisë gjyqësore, si dhe avokati i Frrokut, Sajmir Visha. Në një prononcim të shkurtër për mediat, ai tha se nuk ekziston asnjë skenar vrasje.

 

Lajmet e fundit nga