LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Halim Kosova për derbin: Shpresoj të fitojë loja e bukur, derbi im luhet më 21 qershor

4 Maj 2015, 18:33, Aktualitet CNA

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, është shprehur për derbin e kryeqtetit midis Tiranës dhe Partizanit se është ndeshja më e rëndësishme e futbollit tonë. Ai shkruan se nuk mund ta refuzonte ftesën e Indrit Fortuzit dhe Agustin Kolës. Gjithashtu, Kosova ka thënë në një intervistë për media se derbi i tij luhet në 21 qershor, ndërsa sot ai shpreson që të fitojë loja e bukur.

Ja çfarë shkruan Halim Kosova

Me dy miq të mirë, Indrit Fortuzi dhe Agustin Kola, ftesën e të cilëve për të parë së bashku ndeshjen Partizani-Tirana s’mund ta refuzoja. Derbi më i rëndësishëm i futbollit tonë, ku unë shpresoj mbi të gjitha të fitojë gara e bukur e tifozeria qytetare.

 

13:00 Aktualitet

Hougnton buzëqesh

 Ylli i Celebrity Big Brother Chantelle Houghton u fotografu...

Lajmet e fundit nga