LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitet e moshuara në qendër të qytetit të Beratit

4 Maj 2015, 10:13, Aktualitet CNA

Një person i paidentifikuar i ka vjedhur 80 mijë lekë një të moshuare. Mësohet se grabitja ndodhi në qendër të qytetit të Beratit.

Ngjarja ka ndodhur kur e moshuara sapo ka dalë nga banesa e saj. Pasi ka marr cantën, i riu është larguar menjëherë.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lajmet e fundit nga