LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida Duma vjedh posterin e Sarkozy

3 Maj 2015, 20:17, Aktualitet CNA

Stafi i UET-it të Henri Çilit po organizon fushatën e Gridës dhe është po ky staf që ka vjedhur posterin nga Sarkozy

Kandidatja për Bashkinë e Durrësit, Grida Duma dhe stafi i saj duket se  i kanë rënë shkurt duke marrë copy- paste posterin e ish-presidentit francez, Sarkozy. Kjo foto e tregon më qartë sesi është vjedhur ideja me sfodin dhe kompozimin e posterit. Diferenca qëndron vetëm tek fjalët e zgjedhura nga Grida, punë dhe dinjitet.

 

Lajmet e fundit nga