LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Një nga golat më të bukur në historinë e Superiores, shikoni "perlën" e Fernandos

18 Shtator 2023, 19:13, Sport CNA

VIDEO/ Një nga golat më të bukur në historinë e

Fernando i dha baraspeshën Egnatias në sfidën kundër Partizanit me një supergol të realizuar në minutën e 23’.

Kjo bëri që shokët e tij të skuadrës të vendosnin duart në kokë, ndërsa disa të tjerë iu përulën.

Gjithashtu ishin dhe tifozët e Partizanit të pranishëm në “Arenën e Demave” të cilët e duartrokitën perlën e realizuar nga braziliani i Egnatias.

Lajmet e fundit nga