LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Partizani-Egnatia, publikohen formacionet zyrtare

18 Shtator 2023, 17:39, Sport CNA
Partizani-Egnatia, publikohen formacionet zyrtare

Partizani pret Egnatian në “Arenën e Demave”, supersfida e javës së katërt të “Abissnet Superiore”, ku të dyja skuadrat do të zbresin në fushë për tre pikët.

“Demat” vijnë pas një barazimi pa gola kundër Vllaznisë në “Loro Boriçi”.

 

Nga ana tjetër, rrogozhinasit vijnë pas dy fitoresh radhazi dhe kërkojnë të bëjnë të njëjtën gjë dhe në këtë sfidë.

FORMACIONET ZYRTARE


PARTIZANI: Hoxha, Atanaskoski, Sota, Bilali, Bytyçi, Mehmedi, Rrapaj, Murataj, Taipi, Cara, Bintsuka.
Trajner: Zoran Zekiç

EGNATIA: Sherri, Xhemajli, Malota, Fangaj, Ndreca, Aleksi, Isgandarli, Spahiu, Fernando, Duamena, Paulauskas.
Trajner: Edlir Tetova

Lajmet e fundit nga