LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ZYRTARE/ Skënderbeu me plan afatgjatë, njofton firmën e radhës

18 Shtator 2023, 14:32, Sport CNA

ZYRTARE/ Skënderbeu me plan afatgjatë, njofton firmën e

Mesfushori Randi Dumfur do të jetë pjesë e Skënderbeut edhe për 3 vitet e ardhshme. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi korçar përmes një postimi në rrjetet sociale.

Postimi i plotë

Randy Dwumfour edhe 3 vite bardhekuq.


Futbollisti ganez ka rinovuar kontratën me klubin dhe do të vijojë të jetë pjesë e Skënderbeut edhe për një kohë të gjatë! I urojmë suksese!

Lajmet e fundit nga