LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Katër barazime në Kategorinë e Parë, ja rezultatet e ndeshjeve të sotme

17 Shtator 2023, 18:02, Sport CNA
Katër barazime në Kategorinë e Parë, ja rezultatet e

U luajtën ditën e sotme, katër ndeshje, të vlefshme për javën e tretë në Kategorinë e Parë, ku u regjistruan plot katër barazime.

Apolonia barazoi 1-1 ndaj Besës, me fierakët që shmangën humbjen me një gol në minutat e fundit.

Me të njëjtin rezultat u mbyll edhe sfida tjetër mes Bylisit dhe Tomorit. Ndërkohë Dy sfidat e tjera, Kastrioti-Flamurtari dhe Luzi-Korabi, nuk prodhuan gola.

Lajmet e fundit nga