LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kukësi-Tirana, zbulohen formacionet zyrtare

18 Shtator 2023, 15:15, Sport CNA

Kukësi-Tirana, zbulohen formacionet zyrtare

Kukësi pret në shtëpi Tiranën në sfidën e vlefshme për javën e katërt të Superiores.

Verilindorët ende nuk kanë grumbulluar asnjë pikë këtë sezon dhe këtë ndeshje kërkojnë të surprizojnë bardheblutë.

Këta të fundit udhëheqin kampionatin me 7 pikë dhe duan që në “Kukës Arena” të marrin fitoren e radhës.

FORMACIONET ZYRTARE:

KUKËSI: Tafas, Lamçe, Reçi, Zhongo, Duka, Basha, Momoh, Fejzaj, Salami, Rivas, Smajli.

Trajner: Stavri Nica

TIRANA: Lika, Doka, Lulaj, Hoxhallari, Përgjoni, Lushkja, Jonuzi, Hila, Hasani, Latifi, Kaina.

Trajner: Orges Shehi

Lajmet e fundit nga