LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat e motit/ Si parashikohen temperaturat këtë të hënë

29 Janar 2024, 07:03, Sociale CNA
Surprizat e motit/ Si parashikohen temperaturat këtë të
Foto ilustruese

Dita e sotme parashikohet e kthjellët në të gjithë territorin, si dhe me vranësira të pakta kalimtare, kryesisht në relievet malore.

Sipas meteorologëve, nuk priten reshje shiu në të gjitha qarqet.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 4 / 11°C;

në vendet e ulëta: 0 / 10°C;

në vendet malore: -4 / 3°C./ CNA

Lajmet e fundit nga