LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zonat ku do të ketë temperatura nën zero gradë/ Parashikimi i motit, 26 janar 2024

26 Janar 2024, 07:56, Sociale CNA
Zonat ku do të ketë temperatura nën zero gradë/ Parashikimi
Parashikimi i motit

Këtë të premte nuk priten reshje shiu në asnjë pjesë të territorit të vendit. Moti parashikohet me alternime vranësirash në pjesen e parë të ditës, më pas mbizotëron mot i kthjellët në të gjithë territorin.

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare. 

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 4/11°C, në vendet e ulëta 1/11°C, në vendet malore -2/6°C./CNA 

 

Lajmet e fundit nga