LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Radhë të gjata automjetësh në Kapshticë/ Prej dy orësh, problem në shërbimet doganore

11 Mars 2023, 09:41, Sociale CNA

Radhë të gjata automjetësh në Kapshticë/ Prej dy

Prej dy orësh mësohet se shërbimet doganore nuk janë duke funskionuar.

Në pikën kufitare të Kapshticës, është krijuar një radhë e gjatë automjetesh dhe udhetarëve deri më tani nuk u është komunikuar asnjë informacion lidhur me mosfunskionimin e shërbimeve doganore.

Mësohet se janë bllokuar rreth 60 automjete dhe problemi është hasur në palën shqiptare./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga