LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas shiut, rriten sërish temperaturat/ Si do të jetë moti për ditën e sotme?

12 Qershor 2022, 08:05, Sociale CNA
Pas shiut, rriten sërish temperaturat/ Si do të jetë moti
Foto ilustruese

Vendi ynë do të jetë me kthjellime në bregdet dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu në zonat malore.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 12-16 gjatë ditës, 24 °C në veri deri në 31°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim veri-lindje me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga