LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shqipëria “bombardohet” nga rrufetë/  Zbardhet harta me “zonat e kuqe”

9 Qershor 2022, 14:57, Sociale CNA

Shqipëria “bombardohet” nga rrufetë/  Zbardhet harta

Moti i keq ka “goditur” sot gjithë vendin.

Reshje shiu dhe shkarkesa të shumta elektrike janë regjistruar në disa qytete.

Siç shihet nga “Windy”, zonat më të goditura nga rrufeja në Shqipëri janë Shkodra, Tirana, Berati dhe Vlora, por edhe Pogradeci.

Ndërkohë, do të ketë një rënie të temperaturave të ajrit duke u luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 30°C./CNA.al

Shqipëria “bombardohet” nga rrufetë/  Zbardhet harta

Shqipëria “bombardohet” nga rrufetë/  Zbardhet harta

Lajmet e fundit nga