LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Priten reshje shiu / Moti për ditën e sotme

8 Qershor 2022, 08:17, Sociale CNA
Priten reshje shiu / Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Vendi do të ndikohet nga vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe stuhi me aktivitet kryesor në zonën veri-perëndimore. Në bregdet reshjet do të jenë më të izoluara.

Sipas Meteolab temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 15-18 gjatë ditës 27 °C në veri deri në 32°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 8-10 m/sek dhe dallgëzim 2-3 balle në det të hapur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga