LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vranësira dhe reshje shiu, ulje e temperaturave/ Moti, 10 qershor 2022

10 Qershor 2022, 08:05, Sociale CNA

Vranësira dhe reshje shiu, ulje e temperaturave/ Moti, 10 qershor 2022

Vendi ynë do të jetë me vranësira të dendura të pasuara nga reshje shiu rrebeshe në pjesën e parë të ditës, në mesditë do të kemi kthjellime dhe vranësira dhe reshje në zonat malore.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 12-17 gjatë ditës 19 °C në veri deri në 24°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim veri-lindje me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur./CNA.al

Lajmet e fundit nga