LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi, mesazh deputetëve socialistë/ “Distancohuni dhe shpëtoni fytyrën”

25 Nëntor 2022, 11:07, Politikë CNA

Këlliçi, mesazh deputetëve socialistë/

Deputeti i PD-së, Belind Këlliçi, u është drejtuar me një mesazh deputetëve socialistë të Durrësit, pas miratimit të Ligjit për Portin e Durrësit.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Këlliçi u drejtohet socialistëve duke u kërkuar që të distancohet nga kryeministri Edi Rama.

“Unë ju kërkoj të distancoheni dhe të shpëtoni fytyrën!

Po mbani me votë një kurban-bërës. Po bëheni patericë e një kryeministri që do ju bëjë kurban një e nga një. Dëshironi të jeni Saimir Tahiri apo Lefter Koka i radhës? Kjo është në vullnetin tuaj, por mos harroni se diktatura ha bijtë e vet.

Belind Këlliçi drejtuar deputetëve të PS për çështjen e Portit të Durrësit”, shkruan Këlliçi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga