LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto+Video-“Gol Brazili”/ Balla sheh ndeshje sporti në Kuvend, nuk përmbahet në sallë

24 Nëntor 2022, 22:04, Politikë CNA

Foto+Video-“Gol Brazili”/ Balla sheh ndeshje sporti në Kuvend,

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka injoruar fjalën totalisht bisedimet për Portin e Durrësit, dhe ka vijuar duke parë ndeshjet e futbollit së bashku me deputetin Toni Gogu.

Teksa deputetja Ina Zhupa denonconte aferën, Balla shfaqet teksa gëzon për skuadrën e tij të zemrën Brazilin që shënoi gol.

Në atë moment deputetja i kërkon Ballës që t’i ulë volumin ndeshjes.

Zoti Balla ka mundësi që futbollit t’ia ulni pak zërin”, tha Ina Zhupa.

“Bëri gol Brazili”, dëgjohet të thotë nga vendi Balla./CNA.al

 

 

Foto+Video-“Gol Brazili”/ Balla sheh ndeshje sporti në Kuvend,

 

Lajmet e fundit nga