LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agron Shehaj "kërcënon" Felajn/ "Më jep fjalën ose zura foltoren"

24 Nëntor 2022, 20:01, Politikë CNA
Agron Shehaj "kërcënon" Felajn/ "Më jep
Agron Shehaj

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka "kërcënuar" nënkryetaren e Kuvendit, Ermonela Felajn, që t'i japë fjalën.

Shehaj: Tani duhet të zëmë foltoren prapë për të folur.

Felaj: Keni që në mëngjes që bëni këtë gjë. Kjo shkon përtej çdo mënyre që ne të kemi një sjellje të duhur me ju.

Ramë dakord që çdo deputet të fliste 10 minuta. Këtu nuk ka asnjë shkelje procedure, pasi merrni fjalën dhe nuk flisni për procedurë./CNA.al

Lajmet e fundit nga