LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fitore, Alibeaj hap zyrat përballë gruas

18 Mars 2023, 18:24, Politikë CNA

Fitore, Alibeaj hap zyrat përballë gruas

Sot PD-ja e vulës pas vendimit të Gjykatës së Apelit, ka vendosur të marrë zyrat e reja.

Konkretisht zyrat e reja të PD-së së vulës do të jenë në rrugën “Ukraina e Lirë”, përballë Gjykatës Kushtetuese, pas Kullave Binjake.

Fitore, Alibeaj hap zyrat përballë gruas

Duket se Enkelejd Alibeaj nuk i ndahet dot gruas së tij të dytë, pasi ka zgjedhur që zyrat t’i marrë përballë zyrave të saj.

Alibeaj është njohur me Marsida Xhafellarin, anëtare e Gjykatës Kushtetuese, te zyrat përballë në kohën kur ka qenë ministër drejtësie.

Tani ai ka vendosur që të marrë zyrat e reja përballë Gjykatës Kushtetuese, aty ku dhe bashkëshortja e tij punon, duke zgjedhur të jetë pranë saj edhe njeherë tjetër.

Alibeaj si konservator i vërtetë tregoi vlerat e tij duke qëndruar përballë gruas së tij, jo i vetëm, por edhe me partinë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga