LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Diferencë e thellë/ Kush e kryeson zonën Vaqarr - Pezë - Ndroq

5 Dhjetor 2022, 00:34, Politikë CNA
Diferencë e thellë/ Kush e kryeson zonën Vaqarr - Pezë -
Foto nga numërimi

Procesi i numërimit të votave ka përfunduar edhe në zonën Vaqarr - Pezë - Ndroq.

Në këtë garë triumfon Këllici me 193 vota, me një diferencë të madhe nga dy kandidatët e tjerë, Gerti Bogdani dhe Ilir Alimehmeti me më shumë se 170 vota.

Rezultati:

Belind Këllici 193 vota

Ilir Alimehmeti 14 vota

Gerti Bogdani 9 vota./ CNA.al

Lajmet e fundit nga