LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbyllet numërimi në degën 4/ Del rezultati

4 Dhjetor 2022, 23:21, Politikë CNA

Në degën 4 të Tiranës është mbyllur procesi i numërimit të votave të primarreve të Partisë Demokratike.

Edhe në këtë degë ka kryesuar Belind Këlliçi me 129 vota më shumë se Ilir Alimehmeti.

Konkretisht Këlliçi ka marrë 289 vota dhe Alimehmeti 160 vota.

 

Lajmet e fundit nga