LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vlora shpall fituesin e primareve

4 Dhjetor 2022, 20:58, Politikë CNA
Vlora shpall fituesin e primareve
Dega e PD Vlorë

Hysni Sharra është konfirmuar fituesi i primareve në Vlorë.

Sharra ka dalë fitues duke marrë 549 vota, ndërkohë që kandidatet e tjera kanë marrë përkatësisht Nada Daullja 250 vota dhe Alta Haluci 231 vota.

Kanë votuar 1040 anëtarë dhe janë raportuar 10 vota të pavlefshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga