LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Klos/ Përfundojnë primaret, shpallet fituesi

4 Dhjetor 2022, 21:20, Politikë CNA
Klos/ Përfundojnë primaret, shpallet fituesi
Foto ilustruese

Është mbyllur pak më parë gara e primareve në bashkinë Klos.

Në këtë bashki fitues i primareve është shpallur Bedri Hoxha me 758 vota.

Dy kandidatët e tjerë që garonin në primare ishin Basir Çupa, i cili fitoi 528 vota dhe Veri Kuka, i cili fitoi 6 vota./ CNA.al

Lajmet e fundit nga