LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fitoi primaret në Vlorë/ Sharra: Rrugëtimi ynë drejt 14 majit nuk ndalet

4 Dhjetor 2022, 21:52, Politikë CNA

Fitoi primaret në Vlorë/ Sharra: Rrugëtimi ynë drejt 14

Hysni Sharra është shpallur ditën e sotme fituesi i garës për primaret në Bashkinë e Vlorës.

Sharra pas fitores ka falenderuar të gjithë simpatizantet që e votuan dhe morën pjesë në garën e primareëve.

Fituesi i primareve në Vlorë, është shprehur ndër të tjera se ky është vetëm fillimi i rrugëtimiti tij deri më datë 14 maji nuk ndalet.

“Faleminderit cdo anëtari e simpatizanti, faleminderit gjithë atyre njerëzve, të rinj e të reja që u angazhuan në garën e Primareve.

Unë premtoj që ky ështe veçse fillimi, rruga jonë drejt rikthimit të Bashkisë te qytetarët nuk përfundon sot.

Rrugëtimi ynë drejt 14 Majit nuk ndalet.

Rroftë Demokracia”, ka thënë Sharra./ CNA.al

Lajmet e fundit nga