LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gara e Primareve/ Alimehmeti dhe Këlliçi, diferencë të ngushtë votash në degën 2

4 Dhjetor 2022, 23:38, Politikë CNA
Gara e Primareve/ Alimehmeti dhe Këlliçi, diferencë të
Ilir Alimehmeti dhe Belind Këlliçi

Ilir Alimehmeti ka kryesuar garën e Primareve të Partisë Demokratike në degën 2 të Tiranës.

Alimehmeti ka marrë 8 vota më shumë se Belind Këlliçi. Konkretisht mjeku ka marrë 274 vota dhe Këlliçi 266 vota.

Adriana Kalaja ka marrë 15 vota, Enkelejda Fejzo 5 vota, Fatmir Merkoçi 5 vota, Gerti Bogdani 184 vota dhe Julian Deda 25 vota./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga