LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpallet fituesi i Primareve në degën 13/ Këlliçi, diferencë të thellë nga kandidatët

4 Dhjetor 2022, 23:48, Politikë CNA
Shpallet fituesi i Primareve në degën 13/ Këlliçi,
Belind Këlliçi

Shpallet rezultati i primareve të PD-së në degën 13 të Tiranës.

Në këtë degë kryeson Belind Këlliçi 255 vota dhe me një diferencë të madhe nga kandidatët e tjerë.

Konkretisht kandidatët kanë marrë Adriana Kalaja 0 vota, Enkelejda Fejzo 1 votë, Fatmir Merkoçi 0 vota, Gerti Bogdani 27 vota, Ilir Alimehmeti 11 vota dhe Julian Deda 1 votë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga