LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha vë në lojë Açkën/ Felaj e nxjerr blof: Bardhi figuron kryetar grupi

21 Shtator 2023, 11:02, Politikë CNA
Basha vë në lojë Açkën/ Felaj e nxjerr blof: Bardhi
Ermonela Felaj

Në seancën e kaluar parlamentare, në Kuvend u lexua një njoftim nga kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, e cila bëri me dije Lulzim Basha ka deleguar si kryetare të grupit të PD-së Flutura Açkën.

Sot zëvendëskryetarja Ermonela Felaj nxori blof Bashën duke thënë se Bardhi është kryetar i grupit të PD-së dhe nuk ka asgjë të re për t'u konfirmuar.

Kështu Basha ka dalë zbuluar me lojën e tij.

“Shikoni njoftimet tuaja. Ne nuk formojmë grupe, nuk zgjedhim kryetarë.

Konfirmojmë se kryetar është Gazment Bardhi, nuk ka njoftim të ri, çfarë ka këtu për t'u ezauruar”, tha Felaj./ CNA

Lajmet e fundit nga