LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më tha mami t'u sjell bukë misri dhe kos”/ Korreshi tallet me socialistët

21 Shtator 2023, 10:23, Politikë CNA

“Më tha mami t'u sjell bukë misri dhe kos”/ Korreshi

Deputeti Saimir Korreshi njihet për mënyrat që zgjedh për të protestuar para Kuvendit.

Këtë herë ku pritet të ketë diskutime për rritjen e pagave të Gjykatës Kushtetuese, Korreshi ka shkuar në Kuvend me bukë misri dhe kos, duke thënë se kaq mundësi kanë pensionistët sot të blejnë me pensionin që marrin.

Ai tha se e ka porosi nga nëna e tij për të ndarë bukën e misrit dhe kosin me kolegët e tij./ CNA

Lajmet e fundit nga