LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Basha “i qepet pas” Bajram Begajt/ Fillon punë figurant në Presidencë

18 Janar 2023, 19:35, Politikë CNA
Foto - Basha “i qepet pas” Bajram Begajt/ Fillon punë figurant
Lulzim Basha në Presidencë

Lulzim Basha, i cili njihet si ekselenti i gjumit, u zgjua nga gjumi dimëror pak ditë më parë.

Që prej asaj kohe, Basha na ka filluar punë si figurant në Presidencë.

Vetëm dy ditë më parë, më 16 janar, Basha u shfaq në Presidencë, në ceremoninë e nderimit të Ambasadorit William G. Walker, me titullin e “Kalorësit të Urdhërit të Flamurit”.

Ai shoqërohej nga bashkëshortja e tij Aurela dhe deputetët e grupit të vulës Oriola Pampuri dhe Kreshnik Çollaku.

Mbrëmjen e sotme, Basha ka shkuar sërish në Presidencë. Luli është duke marrë pjesë në ceremoninë e organizuar nga Presidenti Bajram Begaj me trupën diplomatike në Shqipëri.

Si për të ngritur imazhin, Basha është afruar me diplomatë. Në fotot e LSA, Luli shihet se si “i është qepur pas” Bajram Begajt në çdo ceremoni që organizon me intelektualë e diplomatë.

Të paktën i ka dalë gjumi, e po e bën një punë, figurant në Presidencë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga